Matraci Bedino 100% věříme, ale...

...může se stát, že Vám z nějakého důvodu nesedne. Pokud používáte matraci alespoň po dobu 14 dní, což je mezní čas, kdy si tělo může zvykat na novou matraci, máme pro Vás 2 možná řešení:
Vrátíme vám plnou kupní cenu a matraci si zdarma odvezeme
Napište nám na info@bedino.cz do 30 dnů od doručení s tím, že chcete matraci vrátit. Následně Vám zašleme obalový materiál, do kterého matraci zabalíte (do původního obalu totiž matraci určitě nedostanete) a pak už ji jen předáte řidiči přepravní společnosti, který si pro ni přijede. Jakmile k nám matrace dorazí zpět, vrátíme Vám peníze na bankovní účet. I když nás to bude velmi mrzet, bude tím vše vyřešené a pokud sami nebudete chtít, už o nás neuslyšíte.
nebo
...můžete využít naší speciální nabídky. Jsme si totiž vědomi, jak by bylo obtížné a otravné snažit se opět vybrat tu správnou matraci na spaní, čehož bychom vás rádi ušetřili i v případě, že bedino nebude ta pravá.
Ani jedna noc bez matrace
Velmi dobře víme, jaké má matrace bedino vlastnosti a pokud nám napíšete, proč Vám nevyhovuje a co očekáváte od pro vás ideální matrace, navrhneme Vám matraci na míru na základě našich zkušeností z projektu SestavteSiMatraci.cz, která bude co možná nejvíce naplňovat vaše potřeby.

Matraci Vám navrhneme z dostupných materiálů dle nabídky na webu SestavteSiMatraci.cz a to minimálně v hodnotě matrace bedino. V každém případě nebudete nic doplácet a po odsouhlasení našeho návrhu Vám matraci zdarma odešleme. Při jejím doručení si zároveň vyzvedneme bedino matraci, což bude znamenat, že nestrávíte ANI JEDNU NOC BEZ MATRACE.

POZOR: Při využití této služby nebudete již moci matraci vrátit a to ani během, zákonné 14 denní lhůty, jelikož se jedná o výrobu na zakázku.