Od stovek typů matrací
k jedné

Inspirace vámi

Překvapivě vše začalo návrhem matrací na míru v rámci projektu SestavteSiMatraci.cz. Dle požadavků a reakcí zákazníků během navrhování a zkoušení vhodné matrace na našem showroomu jsme zjistili, že většině vyhovuje velmi podobný typ matrace. Zde se zrodila myšlenka na jednu ideální matraci.

Vyladěné složení

Dobrá matrace musí být komfortní s dobrou oporou, dobře prodyšná a hlavně dlouho vydržet. Aby toto vše matrace Bedino splňovala a navíc sedla každému, realizovali jsme rozsáhlý výzkum a testování, které obnášelo:

48 typů pěn a dalších materiálů

22 prototypů matrací

1650 hodin testování

Vybraných 8 prototypů jsme následně podrobili A/B testování, kdy jednu polovina dvoulůžka tvořil jeden prototyp, druhou pak další. Tester tak mohl během noci matrace libovolně střídat.

Jedna perfektní matrace

Naše poznatky z projektu SestavteSiMatraci.cz, následný výzkum a testování nás dovedly ke zjištění, že jedna vyvážená matrace může vyhovět většině populace bez ohledu na spánkovou polohu, hmotnost a tvar těla.

Matrace Bedino v sobě kombinuje latex, paměťovou pěnu a další podpůrné pěny tak, aby vynikly přednosti jednotlivých materiálů a zároveň fungovaly jako jeden perfektní celek.

Jedna matrace, jednodušší život

Při navrhování matrace Bedino jsme nepřemýšleli jen o jejím složení, ale snažili jsme se ulehčit i vše ostatní, co s pořízením a užívám matrace souvisí.

Výběr matrace

Bedino je jen v jednom ideálním provedení, čili výběr nemůže být snazší.

Pořízení matrace

Jednoduše nakoupíte on-line z pohodlí domova.

Doručení matrace

Dopravu od nás máte zdarma. Navíc matrace přijde úhledně zkomprimovaná.

Rozbalení matrace

Matraci můžete po rozbalení ihned začít požívat. Do svého původního tvaru se vrátí do 24 hodin.

Používání matrace

Bedino je navrženo jako jednostranné, čili ji nebudete muset nijak otáčet. Jen ji položíte a spíte.

Údržba matrace

Potah má antibakteriální úpravu. Pro snazší údržbu jej lze zipem rozdělit na dvě poloviny. Každá část je pratelná na 60 stupňů. Zip je umístěn v horní části matrace, čili pro sundání lehací části potahu nebudete muset s matrací nijak manipulovat.

A kdyby vám matrace Bedino přeci jen nevyhovovala? Jednoduše nám ji do 30 dnů od zakoupení můžete vrátit a my vám vrátíme celou zaplacenou částku.

Matrace pro lepší dny
promyšlená do posledního detailu

Prohlédnout matraci