Náš příběh

V rámci projektu SestavteSiMatraci.cz jsme prodali tisíce matrací na míru, přičemž jsme zjistili, že většině zákazníků vyhovuje přibližně středně tvrdá matrace.
Rozhodli jsme se proto zprostit vás otázky: „Jak vybrat matraci?” a na základě zkušeností a testování jsme navrhli optimální matraci, která, jak věříme, vyhoví úplně každému.

při návrhu matrace bedino jsme vzali v úvahu

Tvrdost
Ani měkká, ani tvrdá, díky kombinaci latexu a visco pěny se dobře přizpůsobí různému zatížení.
Odolnost
Materiály použité v matraci jsou vyšší hustoty, než je u průměrných matrací běžné. Matrace tak bude dlouho sloužit.
Pružnost
Latex a koňské žíně dodají matraci příjemnou pružnost a tuhost. Zároveň se do ní nebudete nepříjemně bořit.
Prodyšnost
Perforovaný latex udrží matraci příjemně chladivou. Dobrý odvod vlhka a tepla zajistí koňské žíně a prodyšný potah.
Hygiena
Latex je antibakteriální a v kombinaci s koňskými žíněmi zajistí dobrou hygienu. Ionty stříbra v potahu se postarají o bakterie na samotném povrchu.
Zápach
Latex je bez zápachu, stejně tak i důkladně ošetřené koňské žíně. Jednotlivé vrstvy matrace jsou spojeny lepidlem na základě vody.

Otestováno na nejbližších

Vhodných kombinací jsme navrhli více, přičemž jsme je dali k otestování našim příbuzným a přátelům. Byli mezi nimi ženy i muži různé váhy, výšky a věku. Výsledkem několikaměsíčního zkoušení je jedna matrace, která vám perfektně sedne a pokud bychom ji měli definovat jednou větou, slyšeli byste, že se na ní spí JAKO NA OBLÁČKU.

Prémiové zahraniční materiály s českou tečkou

S cílem navrhnout tu nejlepší matraci jsme museli šáhnout po materiálech ze zahraničí. Podstatná část materiálů tak pochází z Německa a Belgie. Výroba matrace pak kompletně probíhá v České republice.

Jedna perfektní matrace

Koupit matraci